f www seo rwd =

 

510 641 349

biuro@webster-studio.pl

System CMS (ang. Content Management System) to system zarządzania treścią strony. Strony WWW jakie tworzymy są wyposażone w najnowszą wersję systemu CMS Joomla! .

System CMS umożliwia nie tylko zarządzanie treścią na stronie ale także tworzenie kont użytkowników o odpowiednich uprawnieniach. W ten sposób można wyznaczyć osoby odpowiedzialne za poszczególne części strony. Na wszystkie strony które tworzymy wdrażamy systemy CMS – stosowanie systemu zarządzania treścią na stronie to standard.

Oczywiście system CMS to nie wszystko – najważniejsze jest prawidłowe określenie celów realizacji i dobranie odpowiednich elementów które będą widoczne dla klienta. Dobierając zawartość strony odpowiadamy na pytanie: “Na co zwraca uwagę klient ?”. Pamiętajmy że klient ma do wyboru kilkanaście firm z których wybierze tylko kilka do dalszej selekcji. Ważne jest aby znaleźć się w gronie tych kilku firm z którymi skontaktuje się klient a w tym właśnie pomaga prawidłowo zaprojektowana strona internetowa.

Istnieją inne systemy CMS takie jak Drupal czy Wordpress ale dlaczego akurat Joomla ? Zróbmy porównanie i sprawdźmy jak systemy reagują na obciążenie w oparciu o raport przygotowany przez naszego pracownika mgr inż. Marcina Klińskiego.

Jak widać na poniższym wykresie tylko system CMS Joomla! radzi sobie z maksymalnym obciążeniem - pozostałe systemy są blokowane i stają się niedostępne ponieważ czas odpowiedzi na zadane żądanie jest zbyt długi. Są to oczywiście ekstremalne wartości jednak warto mieć pogląd co nastąpi w przypadku dużej ilości odwiedzin.

Jak wyglądają strony WWW z systemem CMS ? Zapraszamy na www.webster-studio.pl .

Strony WWW z systemem CMS